top of page

Idėjos kaip naudoti mūsų leidinius ir kiti Mažųjų valdų video resursai – Jūsų dėmesiui!

Šiemet su komanda nutarėme vadovautis šiais laikais paradoksalia, bet vis tik tiesa, kad – niekas nieko nežino, todėl visiems, kam po ranka dar nepakliuvo mūsų įdirbis vaizdais, sudedu nuorodas į filmukus, instrukcijas ir pavyzdžius, kuriuos per paskutinius metus sukūrėme!

Juk geriausia daugyba – dalyba! Mano šių metų aistra – ženklų kalba. Sukūriau daugybę eilėraščių su ženklais. Daugumą jų integravome į 7 intelektų lavinimo programą bei Nuotolinius mokymus STEBUKLINGA PRADŽIA, bet dalimi dalinamės ir viešai, taigi štai vienos labai prasmingos knygos skaitymas pagardintas ženklais, kurie taip patinka ir yra nepaprastai naudingi tiek seniausiai kalbantiems, tiek nekalbantiems vaikams. Mano pirmokas Dovydas taip pat nemažai per pusmetį mokykloje išmoko. Demonstruojame vienas kitam išmoktą repertuarą. 🙂


Aiškumo, gražumo siekėme ir mūsų pačių leidinių naudojime, tad atsirado keli video kaip naudoti leidinius. Išdykusi abėcėlė!


Taip pat stalo žaidimą AŠ ir Darželis. Tai tik kelios idėjos, o improvizuoti kaip žinote irgi patartina ir labai net rekomenduotina!


Dar vienas ledinys – terapinė spalvinimo knygelė Visa tiesa apie darželį.


Desertui – vokalizacijos iš leidinio Emocijų fėjos. Ant leidinio krotelių yra QR kodai į šias vokalizacijas, bet jas nutarėme padaryti viešai prieinamas net tiems, kas leidinio dar neturi. Mėgaukitės!


Jausmų pasakose gimė nuostabi daina – VISKAS BUS GERAI, tai lyg šios programos himnas. O Naujųjų išvakarėse nufilmavome iš šios dainos “klipą”. 🙂


O praeitų metų mano filmavimo – montavimo pomėgio kulminacija – nuotoliniai mokymai pagal 7 intelektų lavinimo programą. Tai visa serija mano vebinarų su žaidinimų paketais, nuorodomis į grojaraščius ir pamokėlių namams video pavyzdžiais.

Šiandien dar neturiu nuorodos į video, bet tikiuosi labai greitu metu atsiras instrukcija kaip naudoti 7 intelektų lavinimo programos DIENORAŠTĮ.


Naujausias leidinys, mano antroji knyga – 7 intelektų lavinimo programos DIENORAŠTIS, kurio bendraautoriais kviečiamos tapti šeimos.


O tiap pat – gyvi vaizdai iš kiekvienos dienos vaikų darželyje Mažųjų valdos. Taip, išties supratote teisingai tai ne reklaminis filmukas, kaip dažnai visur pasitaiko, tai beveik KIEKVIENOS DIENOS vaizdai. Na, tik Messy Play (sprogstantys dažai pabaigoje) vyksta ne kasdien, o sykį per mėnesį. 🙂


0 views0 comments

Comments


bottom of page