top of page

Kūdikių diskoteka – kvietimas

Pakviesiu į diskoteką. Bet prieš tai – apie pavasarį ir plaukimo stilius.

27T3_M

Pavasaris visuomet kupinas energijos ir naujų sumanymų. Nebesutelpa visos idėjos laike. Juk šiuolaikinis laikas – labai greitas (todėl ir yra taip sunku vaikštinėti su mažu vaiku – lėtai ir analitiškai nužvelgiant kiekvieną dulkelę). Paruošiau kelis tekstus publikavimui tinklaraštyje, bet vis atsiranda jiems naujų faktų, argumentų ir kontrargumentų. O kokiu stiliumi Jūs plaukiojate informacijos jūroje? Laisvuoju stiliumi, krūtine, nugara ar peteliške? Su akiniais ar be? Su kepuraite ar be jos? Olimpinės žaidynės – ne kitaip! Kuri informacija teisinga? Kuri man padės? Kuri gali pakenkti?

Šiandien Facebook paklausė ką manau apie eilinį straipsnį, kuriame konstatuojama, kad vaikams iki 7 metų būrelių lankyti nepatariama, nes bla bla bla bla”. Nors tu galvele padaužyk į sienelę (ne dėl klausimo, o dėl tokių vaikams kenkiančių straipsnių). Atsakiau:

O, kokia klasikinė nesąmonė. Galėtume kelias valandas analizuoti, kodėl didžioji dauguma čia dėstomų argumentų yra nelogiški. Man net gaila laiko tai daryti. Tik pasakysiu, kad nelavinti vaiko nuo gimimo iki septynerių – tai reiškia žudyti jo visą potencialą ir gyvenimą. Su peiliu doroti, sušaudyti, stebėti kaip jis merdėja. Smegenys vystosi tik IKI septynerių. O meilė, poilsis, džiaugsmas – tai yra pagrindas, ant kurio statomas ankstyvasis ugdymas. Be meilės ir geros savijautos – nieko nebus. Tai savaime suprantama. Juokingiausiai skamba teiginys apie tai, kad viskas iki septynerių tik žaidimas (lyg mokslas yra darbas). Būtent -sakau aš! Juk mokymasis – GERIAUSIAS ŽAIDIMAS PASAULYJE! Bet kažkam pasaulyje išties patogu, kad visuomenėje būtų kuo daugiau kvailų, neišsilavinusių žmonių – lavinamų tik mokykloje pagal klasikinį suvidurkinimo metodą. Aš renkuosi gerbti savo vaiko galimybes.

Tai vietoje to, kad sukelčiau Jums dar vieną smegenų signalų bangą pakviesiu – į pirmąją Lietuvoje (tikiu) kūdikių diskoteką.

KŪDIKIŲ DISKOTEKA – jau šį penktadienį!

Penktadienį, kovo 28 d., 17 val. – kūdikių akademijoje “Mažųjų valdos”.

Jūsų laukia pramogos trijose skirtingose erdvėse: disko kamuolys ir šviesos efektai, pažintis su įvairiomis kamuoliukų rūšimis ir burbulų debesiu, ir, kas galėjo patikėti – specalus ramybės kambarėlis tėveliams ir progresyvioms mamytėms (su X-Box žaidimų konsole).

Turintiems narystės kortelę ir galiojančius abonementus – dalyvavimas nemokamas. Neturintiems – 20 Lt. Akademija vaišina arbata. Užkandžių stalas – suneštinis. Teirautis ir registruotis +370 676 33321.

Ką čia ir bepridursi!

Tik pabaigai apie vaikų pramogas – kviečiu pasiklausyti prodigy vaiko – apie tai, kodėl faktai geriau, nei dundukinės dainelės. 🙂


0 views0 comments

Comments


bottom of page