top of page

Laiškas Kalėdų seneliui

O Jūs jau parašėte laiškus Kalėdų seneliui? Mūsų namuose pirmoji buvo Lūna. Tiesa, jai padėti sugalvojo Dovydas. Nuoširdus rūpestis įtraukė ir mažąją, kuri stebuklą jaučia ne protu, o visu kūnu. Dovydas spėjo, kad Lūna labiausiai norėtų gauti gyvūnų figūrėlių. Lūna pritarė “Ahaaa”. Tuomet jie išrikiavo turimas figūrėles, vartė gyvūnų enciklopediją ir nutarė, kurių konkrečiai gyvūnų Lūnytė norėtų (Brolis elgėsi – kaip iš filmo.). Mano akademine nuomone ir vaikams, ir tėvams labai naudinga ir prasminga puoselėti Kalėdų senelio idėją. Ir reikalas yra daug gilesnis nei galėtų pasirodyti. Daugžodžiavimas nebemadingas, tad būsiu lakoniška:

  1. Gauti dovanų už tai, koks esi – yra puikus pasaulio dėsnių atspindys.

  2. Suaugusiems irgi reikia stebuklo.

  3. Viskas Jūsų gyvenime prasideda nuo vizijos, noro, siekio. Tad Kalėdinių dovanų laukimas – puikus būdas mankštinti gebėjimą gyventi kaip nori.

  4. Geriausia dovana – galimybė patobulėti. Tiek vaikams, tiek suaugusiems.

  5. Geriausia dovana – staigmena. 🙂

  6. Kalėdų seneliui labai patinka stebėti kaip žmonės dovanoja žmonėms, o ne tik laukia jo atpuškuojant.

Mes su vaikais laikomės nuomonės, kad:

  1. prašyti gali ko nori;

  2. prašyti gali ir staigmenos (t.y. nenurodyti konkrečiai);

  3. Kalėdų senelis patenkins norus atsižvelgiant į savo biudžetą ir vaikų/suaugusiųjų gerumą. Nebūtinai išpildytis tiksliai.

  4. Kalėdų senelis neša daiktus, bet skatina nepamiršti, kad ne daiktuose laimė.

Na ir baigiant – pasirengimas Kalėdoms yra tikriausiai vertingesnis už pačią kulminacijos akimirką. O juk dabar karantinas – daug daugiau laiko ramiai, nuoširdžiai, dėmesingai pasirūpinti dovanomis, atvirukais ir kitais šventiniais malonumais.

Kalėdų girlianda mūsų namuose – jau dega.

0 views0 comments

Comments


bottom of page