top of page

Mažųjų valdos ieško komandos narių!

Mieli draugai, ar pažįstate žmonių, kurie turi supergalią dirbti su mažais vaikais? Mažųjų valdų karalystė skelbia tokių žmonių paiešką!

Mažųjų valdos ieško komandos narių

Tokių žmonių paieška, lyg auksakasyba. Sykiais pavyksta netyčia aptikti gimusius su mokytojo pašaukimu, juos vadiname grynuoliais. Tai ypač reta. Kiti – potencialūs mokytojai, kuriems reikia šiek tiek pastangų, kad pradėtų švytėti ir pažintų vaikų mokymo laimę.

Mieli skaitytojai, draugai, bičiuliai, aš prašau Jūsų pagalbos. Padėkite man iškasti aukso grynuolius, kurių pašaukimas yra dirbti su vaikais. Galbūt jie jau nuostabūs auklėtojai, o galbūt šią akimirką jie nebūtinai tai daro, arba daro tai netinkamose vietose. Vietose, kur jų darbas nėra aukštinamas, pakankamai gerbiamas, pakankamai gerai apmokamas. Jei Jūs ar Jūsų pažįstamą žmogų nuolat aplimpa vaikai, kad ir kur jis nueitų – tai jis. O gal tai tiesiog Jūs?

Apmokysime Jus (tam Mažųjų valdose esu aš, taip pat mokslinė vadovė ir draugiški kolegos), rekomenduosime literatūrą ir palaikysime už rankos, kol pasijusite pakankamai tvirtai.

Kokius reikalavimus keliame kandidatams?

 1. Privalu suvokti, kad vaikas yra stichija, kuriai reikalinga laisvė, galimybė tobulėti ir galimybė suaugti (humanistinės pedagogikos principai), t.y. jei vaikas nori lipti į medį, jis turėtų ten įlipti tiek kartų, kiek jam atrodo reikalinga. Tiek meilė, tiek noras pažinti yra vaiko prigimtinės teisės, o ne išmonė (manantys, kad vaikas turi TIK ŽAISTI ir nesuvokiantys tikrosios žaidimo paskirties ir turinio – lai nesikreipia).

 2. Privalu įtarti, kad vaikas yra pranašesnis už suaugusįjį savo kūrybiškumu ir gebėjimu mokytis. Pavyzdžiui, jei vaikas gavęs užduotį pvz. apsirengti pakeliui užkliuvo už dešimties “reikalų”, vadinasi jam tai buvo būtina, jis stabtelėjo mokytis. Tai jo pranašumas, ne trūkumas.

 3. Privalu žinoti, kad vaikas reikalauja daug kantrybės, daug meilės, daug mandagumo. Abipusė pagarba, ne hierarchija, draugystė su auklėtiniu yra kelias į sėkmingą jo ugdymą.

 4. Patirtis dirbant panašaus pobūdžio darbą – privalumas, bet ne būtinumas norint dirbti Mažųjų valdose.

Patvirtinu, kad šiuo metu ieškome:

 1. vyresniosios auklėtojos darželiui (pilnas etatas, ikimokyklinio ugdymo diplomas būtų privalumas);

 2. auklėtojos asistentės darželiui (pilnas arba pusė etato, ikimokyklinio ugdymo diplomas būtų privalumas);

 3. rusakalbės auklėtojos darželiui (pilnas arba pusė etato, rusakalbis arba baigęs rusų filologiją);

 4. anglų kalbos mokytojos-auklėtojos darželiui (pilnas arba pusė etato, anglakalbis arba baigęs anglų filologiją);

 5. ispanų kalbos mokytojos-auklėtojos (ketvirtadalis arba pusė etato, ispanakalbis);

 6. administratorės akademijai (valandinis darbas iki birželio, pilnas etatas – nuo rugsėjo);

 7. kandidatų tapti 7 intelektų lavinimo programos mokytojais (franšizės pagrindu) didesniuose Lietuvos miestuose – Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kitur arba didesnėse užsienio lietuvių bendruomenėse;

 8. tapti praktikantais studijų metu.

Kodėl gera dirbti Mažųjų valdose?

 1. Mažųjų valdos yra ypatingos savo inovatyvumu. Tai – vienintelis Lietuvoje darželis, kuriame vaikai ne tik mokosi keturių kalbų, bet dar ir praktikuoja lauko darželio malonumus, muzikuoja, sportuoja, mokosi, gamina, svajoja ir t.t. – nes jie nori visko ir yra verti visko.

 2. Darbas čia yra šventė. Rimtai. 🙂

 3. Čia dirba didelis, stiprus, kūrybingas ir įkvėptas kolektyvas iš kurio galima nuolat mokytis ir kuris gali nuolat padėti susidoroti su kylančiais iššūkiais.

 4. Darželyje dirbama pagal detalią sudarytą ugdymo programą.

 5. Darželyje įsteigtas atskiras mokslinio vadovo etatas, kurio darbas – “mokyti dalyvaujant”, padėti tobulėti kiekvieną dieną.

 6. Čia mokame padorius savo sričiai atlyginimus su visomis socialinėmis garantijomis.

 7. Be įprastų metinių atostogų atostogaujame dar ir tarp Šv.Kalėdų ir Naujųjų metų.

Screen Shot 2016-03-21 at 14.19.08

Mažųjų valdų darželio komanda, 2015 rugpjūtis


Visus susidomėjusius kviečiu užpildyti anketą: Labai gera anketa.

Ačiū ačiū ačiū iš anksto! Dalinkitės, skambinkite, atveskite už rankos!

1 view0 comments

Comments


bottom of page