top of page

7 intelektų programos

Jau dešimt metų šeimos Lietuvoje ir visame pasaulyje mokosi pagal mano autorinę harmoningos raidos septynių intelektų programą. Sunku suskaičiuoti visus mažylius, kurie mokėsi pažinti, tyrinėti ir atrasti pasaulį pagal šią metodiką, tačiau šiandien jų jau tikrai yra tūkstančiai! Nepaprastai džiaugiuosi visais ypatingais vaikais, kurių prigimtinis smalsumas, jautrumas pasauliui, kūno, proto ir sielos raida buvo ugdomi nuo pat kūdikystės. Pirmieji mano programų dalyviai anuomet buvo vos kelių mėnesių amžiaus, o šiandien yra jau penktokai. Smalsauju ir nekantrauju pamatyti juos dar po dešimties metų.

 

Labiausiai man širdies plakimą spartina šeimos, kurios sentimentaliai pašnabžda, kad po septynių intelektų programų jų gyvenimas kardinaliai pasikeitė...

Žinau tai pati, kaip mama, kuriai septynių intelektų lavinimas ilgainiui tapo ne tik prasmę teikiančiu gyvenimo užsiėmimu, bet ir pakeitė mano kasdienybę, kada buvimas namuose su augančiu kūdikiu įgavo daugiau džiaugsmo, tikslo, atradimų, daugiau tikro nuoširdaus ir kasdien tvirtėjančio ryšio su vaiku. Tai patirti ir atrasti linkiu kiekvienai mamai, tėčiui ar globėjams.

MV_007.JPG

Programos šeimoms

Trys programos: PAŽINTYS, KELIONĖS ir JAUSMAI yra tęstinės, praktinės mokymo programos vaikams ir jų tėvams.

 

Kiekviena programa - tai 16 susitikimų (gyvų ar virtualių) ciklas, kuriame vaikų laukia sensoriniai patyrimai, mokymasis žaidimų pagalba, terapinės dainos ir pasakos, smagūs namų darbai ir veiklos, praturtinančios mažylio kasdienybę, o tėvai įgyja naudingų žinių vaiko elgsenos, psichologijos, emocijų klausimais, gauna praktinių užduočių, veiklos gairių užsiėmimams namuose ir patiria bendrystę šiltoje ir palaikančių tėvų bendruomenėje, kurioje svarbiausias dėsnis ugdant vaikus yra meilė.

Išbandykite programas visame pasaulyje

Septynių intelektų programas patirti galite visame pasaulyje!

Vilniuje kviečiu lankyti užsiėmimus mano įkurtoje kūdikių akademijoje Mažųjų valdos. Prisitaikydami prie didelio ir užimto miesto, turime įkūrę net kelis padalinius strategiškai patogiose miesto vietose: Naujamiestyje ir Antakalnyje, o mėgstantys užmiesčio ramybę ir gamtą Mažųjų valdas ras ir Vilnius Grand Resort. Aktualūs tvarkaraščio laikai visada yra skelbiami čia, 

Sertifikuotos 7 intelektų programų mokytojos kviečia šeimas į užsiėmimus Šiauliuose, Panevėžyje, Ukmergėje, Klaipėdoje ir Gargžduose. Susisiekite su mokytojomis jūsų mieste (jų kontaktus rasite žemiau) ir sužinokite apie vykstančias pamokas.

Jei jūsų mieste nėra pamokų gyvai, gyvenate ne Lietuvoje, ar nėra patogu lankyti užsiėmimus, kviečiu išbandyti nuotolinius mokymus. Ir nors gyvo buvimo ryšyje ir bendruomenėje neatstos jokia virtuali programa, šie nuotoliniai mokymai yra parengti taip, kad patogia forma gautumėte kuo daugiau susistemintų žinių, praktinių patarimų, namų darbų, užduočių lapų ir veiklų bei užsiėmimų paruoštukus, terapinių dainų grojaraščius, video pamokas ir dar daug visko.

Tad kviečiu rinktis jums patogius miestus, padalinius, mokymosi formas ir patirti, kokį atradimo džiaugsmą atneša 7 intelektų programos jums ir jūsų vaikams.

bottom of page