top of page

Nuotoliniai mokymai

Jei neturite galimybės gyvai lankyti 7 intelektų programų ar atvykti į paskaitas ir seminarus, kuriuose kalbu apie svarbiausius vaikų raidos klausimus, kviečiu išbandyti nuotolines septynių intelektų programas ar kitus autorinius mano ir mano komandos paruoštus mokymus šeimoms.

Esu įsitikinusi, kad šie, su didele atida ir rūpesčiu kurti mokymai, yra šiai dienai išsamiausia, kompleksiškiausia programa Lietuvoje, skirta harmoningam vaikų pirmojo septynmečio ugdymui.

IMG_5129.jpg

Kurdama šias programas galvojau apie visą šeimą: kad tėvai rastų vertingų, susistemintų žinių apie harmoningą vaikų ugdymą pirmajame septynmetyje, kad netrūktų įžvalgų, praktinių patarimų ir kasdieninių užduočių, kurios praturtintų pirmuosius mažylių metus, padėtų jiems atrasti ir pažinti pasaulį, lavintų visus septynis intelektus.

 

Kiekvienoje programoje rasite video pamokų ciklą, užduočių lapų, terapinių dainų, specialiai parengtų grojaraščių, ir kitos vertingos informacijos.

„Labai džiaugiuosi abejomis dalimis: tiek 7 intelektų lavinimo programa lankant gyvai, tiek nuotoline programa – man labai daug naujo ir įdomaus buvo šiame nuotoliniame kurse!! Tikrai esu maloniai nustebinta ir lūkesčiai viršyti. Ypač patiko gyvi pavyzdžiai dainelių, pamokėlių ir pan.“

mama Kristina

Nuotoliniai mokymai ir seminarai

bottom of page