top of page

 Kaip atsirado harmoningos raidos metodika arba 7 intelektai mano gyvenime

Prieš vienuolika metų tapau mama. Sūnaus gimimas kardinaliai pakeitė ir mano profesinį gyvenimą. Atradau stebuklingą pasaulį, apie kurį pati nė nenumaniau, juk ir mokykloje, ir šeimoje mus moko įvairiausių dalykų, bet ne to, kaip auginti vaikus. Tą pasaulį pažinusi nekantravau dalytis savo patirtimis.

Taip mano gyvenime atsirado kūdikių ir vaikų akademija „Mažųjų valdos“, kurioje vaikai nuo gimimo yra ugdomi pagal harmoningos raidos metodiką, lavinant 7 intelektus. Vėliau šią programą sertifikuoti mokytojai pradėjo vesti ir kituose miestuose, po kelerių metų prie Vingio parko atidarėme vaikų darželį, į kurį sudėjau viską, ką galima gauti geriausio - nuo ekologiško maitinimo, gamtos pedagogikos, užsienio kalbų mokymo iki muzikavimo, gimnastikos, matematikos pamokų, kurios pateikiamos linksma ir laisva žaidimo forma, dar po poros metų atidarėme antrąjį darželį Antakalnyje, vėliau dar vienas padalinys buvo atidarytas „Vilnius Grand Resort“.

 

Šiandien „Mažųjų valdos“ yra bendruomenė, jungianti tūkstančius šeimų, kurios ateina su mažutėliais kūdikiais, tęsia harmoningos raidos ugdymą „Mažųjų valdų“ darželiuose, lanko nuotolines programas, skaito mano parašytas knygas ar susitinkame seminaruose, paskaitose. Džiaugiuosi, kad mano programas atranda ir vis daugiau darželių, kuriems mano komanda veda mokymus, bei ankstyvojo ugdymo pedagogų, kurių kasmet vis daugiau sertifikuojame.

Tad kviečiu susipažinti su 7 intelektų programos galimybėmis. Tikiu, kad kartu auginsime nepaprastai šviesią jaunąją kartą. 

IMG_5129.jpg
“Šią savaitę žaidėm eilėraščio be galūnių žaidimą. Veikia, tikrai veikia!"

2 mėnesių dukrytės tėtis

bottom of page