top of page
IMG_0344.jpg

Kūdikių akademija

Vienintelė tokia Lietuvoje - kūdikių ir vaikų akademija Vilniuje, įsikūrusi strategiškai patogiose miesto vietose Naujamiestyje ir Antakalnyje bei užmiestyje „Grand Resort“. Akademijoje rasite užsiėmimus vaikams pagal 7 intelektų harmoningos raidos metodiką, pusdienio darželį, ir pramogų erdvės nuomą, taip mėgstamą pačių mažiausių gimtadieniams.

MV_143.JPG
7 intelektų programos

Programoje PAŽINTYS (skirta vaikams nuo 5 mėn. iki 2 metų) aptariamos šios temos: judėjimas, kalbos lavinimas, matematika, muzikinis lavinimas, pasakos, vaikų poreikiai, laisvas žaidimas, smegenų raidos principai 

Programoje KELIONĖS (skirta vaikams nuo 1,5 metų iki 4 metų) leidžiamės į šias temas: tėvų autoritetas, disciplina ir vaikas, pagyrimai, susitarimai, kaip stiprinti ryšį su vaiku, kaip spręsti konfliktus, kaip padėti tobulėti, harmonizuojantys žaidimai, vaiko dienotvarkė ir t.t. 

 

Programoje JAUSMAI (skirta vaikams nuo 2 metų iki 6 metų) tyrinėjame pagyrimus, emocijų pažinimą, kultūros pažinimą, laimės paieškas, meilės rūšis.

 

Programų tvarkarščius, informaciją apie naujas renkamas grupes, rasite čia. Daugiau informacijos info@mazuju-valdos.lt

ING__049_.jpg
Pusdienio darželis

​„Mažųjų valdų“ vaikų ir tėvų pusdienio darželis yra sustiprinto intelektinio lavinimo ikimokyklinio ugdymo programa vaikams kartu su lydinčiu asmeniu.

 

Programoje gausu muzikos, sensorikos, dailės, klasikinės muzikos, personažų ir kitokių ankstyvojo ugdymo gėrybių.

 

Ši programa stebuklingai padeda pasiruošti savarankiško darželio lankymui.

Į pusdienio darželį kokybiško užimtumo bei socializacijos pusdieniui kviečiami vaikai nuo tada, kai ima vaikščioti iki 4 metų amžiaus.

 

Lankyti pusdienius galima tik kartu su lydinčiu asmeniu.

Pusdienio darželių tvarkarščius visuose padaliniuose, rasite čia. Daugiau informacijos info@mazuju-valdos.lt

MV_007.JPG
Patalpos šventėms

Jei ieškote patalpų jaukiai mažylio šventei, kviečiu išbandyti kūdikių akademijos patalpas​ Vilniuje: Smolensko g., Antakalnio g. ar „Vilnius Grand Resort“. 

Akademijoje rasite žaidimų ir aktyvaus judėjimo zoną mažiausiems, virtuvėlę ir privačią, tik jums skirtą erdvę jaukiai šeimyninei šventei. 

Užmiestyje, „Vilnius Grand Resort“ klube, po šventės galėsite su mažyliais pasilepinti baseinų zonoje, papietauti restorane.  

Daugiau informacijos apie patalpų nuomą šventėms info@mazuju-valdos.lt 

bottom of page