top of page

Darželiams visoje Lietuvoje

Turiu svajonę, kad visuose darželiuose Lietuvoje augtų laisvi ir kūrybiški vaikai, kuriems mes, suaugę, padėtume skleistis, atrasti prigimtinius talentus ir gebėjimus. Matydama, kokį poveikį vaikų raidai daro harmoningo ugdymo septynių intekektų lavinimo programa, nutariau savo žiniomis dalintis ir su kitais vaikų darželiais.

 

Kartu su „Mažųjų valdų“ komanda, galime padėti jūsų darželiui kurti ypatingą mokymų ir patyrimų kelionę mažiesiems, atvykdami pas jus ir vesdami septynių intelektų programas (PAŽINTYS, KELIONĖS, JAUSMAI) jūsų darželio grupėms. Tai būtų lyg būrelis darželinukams jų įprastu darželio lankymo metu.

Apie programas darželiams

Esu tikra, kad septynių intelektų programomis bet kuriame darželyje Lietuvoje, džiaugsis visi:

 

Tėvams tai suteiktų pasitikėjimo, kad jų vaikai gauna įvairiapusį ugdymą, taikant svarbiausius septynių intelektų lavinimo principus pirmąjame septynmetyje.

Vaikams tai - ypatingos, šventinės dienos, kai vyksta programa, su įtraukiančiais ir lavinančiais žaidimais, užduotimis, terapinėmis pasakomis ir dainomis.

 

Darželio administracijai būtų ramu, kad jų mokymo įstaigoje taikoma veiksminga ir išbandyta metodika, turinti didelės pridėtinės vertės, kad nereikia rūpintis personalo paieška ir apmokymu, ir kol vyksta programos užsiėmimai, vedami mūsų mokytojų, jų darbuotojai gali atlikti kitus svarbius darbus.

Tad kviečiu darželių visoje Lietuvoje vadovus, mokytojus ar tėvus, susisiekti, jei įdomu, ir mano kolegės mielai papasakos daugiau apie tai, kaip galėtume darželiams vesti septynių intelektų užsiėmimus.

2015_07_16_Mazuju valdos_M. Mikuleno (kilimasarts.lt) nuotr.-3.jpg

Skambinti

+370 61275418

Rašyti

Draugaukime

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page