top of page

Daugiakalbis, harmoningos raidos darželis „Mažųjų Valdos“

Iš visko, ką mes darome „Mažųjų valdose“, atskirą žodį noriu pasakyti apie vaikų darželį. Tai unikali vieta, kurioje keliame sau iššūkį darniai suderinti vaiko poreikius mokytis, pažinti ir dūkti. Tai vienintelis darželis Lietuvoje, kuriame ugdymas vyksta trimis kalbomis.

 

Vaikų darželiuose „Mažųjų valdos“ vaikai ugdomi pagal mano autorinę harmoningos raidos ugdymo metodiką. Jos esmė keliais žodžiais – skirti vienodą dėmesį visiems trims elementams: protui (intelektinis ugdymas), „širdžiai” (emocinis), kūnui (fizinis).

Proto mankšta rūpinamasi trikalbystės pagalba (su vaikais dirba lietuviakalbiai auklėtojai ir jiems padedantys ispanų ir anglų kalbų nešėjai, būnantys su vaikais visą dieną, o ne tik per pamokas), žaidžiant matematiką su Oxfordo Numicon priemonėmis, muzikuojant ir t.t.

IMG_7622_edited.jpg
MV Komanda 6.png
MV Komanda 2.png
IMG_7409.JPG
646c76b4a7a5920230523lbal39147.jpg

„Pati geriausia Vilniuje vieta augti mažiesiems karalaičiams!:) .“

mama Kristina

Kuo ypatingi „Mažųjų valdų“ darželiai?

Daugiakalbė ir multikultūrinė aplinka, mokytojų kolektyvas surinktas iš tolimiausių ir įdomiausių pasaulio šalių 

Ekologiškas, sveikos ir pilnavertės mitybos maistas, gaminamas mūsų užsakymu partnerių „Augueko“ 

Lauko pedagogikos filosofija, grūdinimosi praktikos visus metus to norintiems, išvažiuojamos gimnastikos pamokos, ištvermės žygiai ir sporto užsiėmimai kieme bei darželio patalpose 

7 intelektų lavinimas pagal autorinę Renatos Lazdin harmoningos raidos metodiką, ugdymą paverčiant įtraukiuoju žaidimu ir smagiu užsiėmimu, terapinėmis dainomis ir užduotimis.

Darželiai įsikūrę strategiškai patogiuose Vilniaus miesto mikrorajonuose: Antakalnyje (šalia Sapiegų parko, kuriame dažnai sutiksite iškylaujančius vaikus) ir Naujamiestyje (prie Vingio parko, į kurį rengiame žygius ir gamtos pažinimo pamokas)

Ritmiškoje dienoje deriname – (1) grupinius užsiėmimus, (2) laisvą kūrybinį žaidimą, (3) individualų dėmesį vaikui. Kuriame turtingą (bet mažylio jėgas tausojančią) aplinką, kurioje mažylis pats nutaria – kiek jam paimti ir ko būtent

IMG_7737_edited.jpg

Darželio padaliniai Vilniuje

Naujamiestyje: „Mažųjų Valdų“ Vingio darželis (Donelaičio g. 5A)  

Antakalnyje: „Mažųjų Valdų“ Sapiegų darželis

(Antakalnio g. 26A)

Kalnėnuose: „Mažųjų Valdų“ Ribiškių tako darželis (Gurių g. 127A)

Skambinti

+370 61275418

Draugaukime

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page