top of page

Verslo žinios: Mokytis niekada nebūna per anksti

Žinia apie išskirtinę vietą – lofte įsikūrusią kūdikių akademiją skrieja nesustabdomai. Šįkart apie Mažųjų valdas – dienraštyje Verslo žinios. Kalbėjomės su žurnaliste Milda Tarcijonaite. Jūsų dėmesiui – dalis teksto. 🙂

“Kad mokytis niekada ne vėlu – žino visi, tačiau ar susimąstome, jog mokytis niekada ir ne per anksti. Tokį požiūrį puoselėja Renata Lazdin, įkūrusi kūdikių akademiją patiems mažiausiems.

„Augindama savo vaiką domėjausi įvairiomis  kūdikių lavinimo metodikomis, todėl įgytas žinias pritaikiau praktikoje. Juk tėvai paprastai lavinti vaikus pradeda darželyje, tačiau tai daryti reikėtų jau nuo gimimo“, – priežastis, kodėl ėmėsi motinystę sieti su verslu, atskleidžia p. Lazdin, kūdikių akademijos „Mažųjų valdos“, kurią valdo UAB „Tangramo grupė“, įkūrėja. Pelninga investicija„Mažųjų valdos“ įsikūrusios Vilniuje, Smolensko gatvėje esančiame lofte. Čia mažieji gali dūkti žaidimų ir sporto kambaryje, dalyvauti rengiamose pamokose, mamos gali susitikti ir ramiai pasišnekučiuoti.„Vaiko ugdymas tam tinkamiausiu metu – lyg gera investicija. Jos grąža yra milžiniška. Tai tas pats, kas nusipirkti kvadratinį metrą gyvenamojo ploto Vilniaus senamiesčio širdyje už keliolika litų, o kai vaikas suauga – džiaugtis, kad jis vertas keliolikos tūkstančių“, – paralelę įžvelgia p. Lazdin.Kūdikių akademijoje vaikai gali rinktis tris mokymo programas: muzikinio ugdomojo sveikatinimo, anglų kalbos, pasitelkiant muziką; 7 intelektinių įgūdžių lavinimo programa suteikia tėvams praktinių žinių, kaip lavinti vaikus namuose. Pratybos skirtos daugiausia vaikams iki 2 metų, kai kurias pamokas gali lankyti vaikai iki 7 metų. „Šiuo metu akademijoje jau užsiregistravo apie 150 tėvų. Stengiamės tėvus įpratinti lankytis nuolat, o ne retkarčiais. Juk vaiko ugdymas – ne laisvalaikio leidimas“, – sako pašnekovė.”Plačiau.

1 view0 comments

Comments


bottom of page